| goodguy2013 a întrebat:

Ma mut la Bucuresti peste 1 saptamana si vreau sa imi fac abonament la Ratb si la Metrou.

Am vazut ca sunt mai multe tipuri de abonamente, pe care sa il aleg pentru Ratb?

Pentru Metrorex cred ca merg pe un abonament lunar de 60 lei.

Răspuns Câştigător
| Ade44 a răspuns:

Oh, atunci vei plati 60 de leiwinking

3 răspunsuri:
| AlexAvram94 a răspuns:

Depinde cu ce vrei sa calatoresti mai mult!
Daca calatoresti cu RATB-UL iti propun sa iti faci la RATB ca te costa 25 lei...pe toate liniile!
Am un prieten din Bucuresti care asa ceva si zice ca e multumit de el!

| Ade44 a răspuns:

Daca esti elev/student costa 25 lei big grin, cu 62 de calatorii ( la metrou).

| goodguy2013 explică (pentru Ade44):

Am 28 de ani, nu sunt student happy

| Ade44 a răspuns (pentru goodguy2013):

Oh, atunci vei plati 60 de leiwinking