| morfina13 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva si pe mine? Acum 3 ani am vazut un videoclip de pe youtube: o parodie ale unor scene din filmul X-Men.Parodierea era destul de simpla: o voce din fundal spunea alte replici in loc de cele originale.(nimic altceva.nu erau modificari de grafica, de personaje). de mai mult de 6 luni tot incerc sa gasesc videoclipul pe youtube si nu il mai gasesc (nu gasesc nici macar ca a fost sters). Si nu a fost sters, deoarece era un cont "uitat". MA POATE AJUTA CINEVA VA ROG? (v-as fi profund recunoscator) DAU FUNDE SI TOATE CELE!

4 răspunsuri:
| Pisique a răspuns:

Am găsit asta:nu știu dacă e cea pe care o cauți.E de anul trecut.
http://www.youtube.com/watch?v=78FEGxEmZDo

| morfina13 explică (pentru Pisique):

Nu e, parodierea era ROMANA! de asta nu o gasesc...

| morfina13 explică:

EDIT! Nu era parodiere cu voce, ci prin SUBTITRARI! nu era nicio voce pe fundal.scuzati!