| Allex_7496 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Va rog frumos. ce organisme primesc reclamatii privind discriminarea? fundita. nu ma crticati am cautat si nu am gasit nicaieri, stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex? nu cauta organisme care raspund cu discriminarea, respectarea legii, mediu, apararea dreptatii etc. poate unii care ajung acolo isi gasesc dreptatea dar doar fiindca au ajuns si i-au deranjat.in rest sant doar vorbe pentru prosti si fraieri.deasemeni cand ajungi pe la ei sa nu spui da-ne.doar da-mi.da-mi drepturile, da-mi dreptate fiindca am, si sa nu faci prea multe reclamatii fiindca daca-i deranjezi din linistea birourilor lor, NU E BINE.nu e decat o rezolvare.si cred ca o stii sau o banuiesti.in lume dreptate, egalitate, fericire, sanatate, se numeste BANI.atat.

| Allex_7496 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce vrei sa zici