| mihaita433 a întrebat:

Mah is nou pe acest site spuneti-mi si mie cum imi pun o poza la profil? laughing) PLZ a si sa nu uit cei aia o funda ca am vazut ca la toate intrebarile puse se spune ca se dau funde laughing PLZ

2 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Vezi, in partea stanga este un chenar portocaliu, dai la " Editare profil " si iti apare sa editezi numele, sexul si undeva mai jos este " selecteaza o imagine ", dai acolo si pui poza din calculatorul tau. Funda se da celui mai bun, corect si folositor raspuns pe care il consideri tu. in partea dreapta la fiecare raspuns este o fundita, apesi pe ea dupa ce ai vazut toate raspunsurile! Te rog, imi dai funda?

| Be3bitza a răspuns:

Dai editare profil si mai jos de nume, email, URL etc.trebuie sa scrie selecteaza imaginea sau ceva de genu.Dai pe browse si iti alegi o imagine din pc.:-) iar funda e :cand pui o intrebare si dintre toate raspunsurile care crezi tu ca e cel corect sau cel mai bun raspuns ii dai fundawhistling asta desigur daca si vreilaughing