| waXonwaXoff a întrebat:

Mai este razboi in Afganistan, Iran, Irak.Si daca vrei sa pleci ca soldat iti trebuie facultate ceva?

2 răspunsuri:
| oxxy05 a răspuns:

Da este razboi. Varul meu a fost in Afganistan dar a facut niste cursuri in Galati vreo 3-4 ani nu mai stiu exact. Si un alt var a facut parca un an nu stiu ce pregatire la o scoala de militari din Buc dar el nu cred ca poate sa plece acolo. Trebuie sa stii multe lucruri ca sa poti fi trimis, varul meu de exemplu este locotenent sau ceva de genul ( ca nu le am cu astea) si dupa ce si-a luat acest grad a reusit sa plece.

| Kisssssss a răspuns:

Iti trebuie neaparat liceul militar si niste cursuri