| thegoodoltimes a întrebat:

Mai exista suport e-mag?

Buna ziua oameni dragi.
Cum fac sa vorbesc si eu cu o persoana reala de la e-mag? Nu gasesc pe nicaieri nici un e-mail online chat sau orice alta modalitate de a vorbi cu un angajat e-mag.
Tot ce gasesc sunt informatii inutile cand merg la help.
Multumesc anticipat.
O zi buna

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Trebuie să încerci de mai multe ori cu robotul și dai că nu ai rezolvat problema până zice că te preda unui operator de acolo ramai pe chat până se prezintă persoana reală și vb. Prin mesaje mai departe

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai chat cand esti logat, daca insisti vei scapa de robot si vei vorbi cu un om

| thegoodoltimes explică (pentru suntserios):

Nici macar robotul nu-l gasesc

| thegoodoltimes explică (pentru suntserios):

Scuze ca nu ti am dat tie funda, multumesc frumos de raspuns dar celalalt a raspuns primul si fiind acelasi raspuns am considerat sa-i dau lui. sper sa nu te superi, iti doresc tot binele.

| Frank51 a răspuns:

Eu am găsit cea mai rapidă modalitate, selectezi retur produs, apoi "nu am reușit sa înregistrez returul" și te conectează imediat cu un chattist, durează cam 30 de secunde.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

In pagina de Contact, dreapta jos ai Suport online