| anonim_4396 a întrebat:

Mai pot revedea conversatiile de pe facebook? Am avut de curand o conversatie interesanta si as vrea sa o salvez dar nu stiu cum deoarece conversatia nu imi apare.Si nu stiu sa fi dat "clear all chat history". Ce parere aveti? Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Nu prea cred, o data ce ai inchis acea pagina nu o sa mai apara convorbirea...imi pare rauworried

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sti de ce nu imi apare chatul la facebook, va rog vreau sa stiu ca imi face nervi d numaangry.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmhh am si eu o intrebare daca am inchis contul mai este posibil sa il redeschis big grin?