| ExpertMen a întrebat:

Mai stie cineva ceva despre cartelele de la Indygen?
M-a sunat un reprezentant lunea trecuta si a zis ca in 10 zile o sa ajunga dar nici pana acum nu a venit.

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Un prieten de al meu, exact aceeasi situatie. Problema este ca sunt livrate prin curier. si aici poate intervenii intarzierea. Ei l-au trimis, mai ai rabdare un pic, o sa ajunga, Interesul lor este sa acumuleze cat mai multi utilizatori, deci nu cred ca te intepau, ia-o logicwinking

2 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

Si eu astept au zis ca vine prin posta in 10 zile si azi chiar s-au facut 10 zile
poate luni va veni in casuta postala
uitati-va si voi.
concurenta e mica de asata inca nu au un sediu cu program public dar va veni
have fate

|da cartela asta are ceva minute?

| Shavoo a răspuns:

Suntem in 2 Decembrie deja si n-am primit nici o cartela.A trecut peste o luna de cand m-au sunat sa-mi spuna ca o sa ajunga in 10 zile. Vrajeala totala.