| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti alte tipuri de browsere pentru net cum ar fi opera, mozzila, exploreru`?

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Google Chrome, Safari thinking

| Fredie a răspuns:

Chrome de la Google.

| anonimee a răspuns:

Google chorme cel mai rapid:*

| cucalic a răspuns:

Opera este cel m-ai bun

| scarly86 a răspuns:

Chrome, este mult mai rapid decat celelalte, iar explorer ul este cel mai slab.

| andraxelay a răspuns:

Safari
Safari pentru Windows de la Apple, cel mai inovator browser din lume.

Avant Browser
Cel mai bun web-browser: mic, rapid, simplu, foarte configurabil si extensibil. Perfect pentru oricine.

Flock
Păstraţi legătura cu prietenii şi familia în timp ce navigaţi pe Internet. Profitaţi la maxim de Facebook şi Twitter, cu noul browser Flock.

Sleipnir

Maxthon
Tab-uri si video ce se desprind. Ecran impartit. Gesticulatii pentru mouse. Ad killer. Swept Webware Awards de doua ori. Compara si alege.

Green K-meleon

Flash Peak
Browser rapid si sigur, dotat cu accesorii ca completare formular, popup blocker, selectarea conectiei si protectie de securitate.