| anonim_4396 a întrebat:

Maine sfarsitul lumii?crying

18 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Nu.Vei mai trai

Răspuns utilizator avertizat
| Ricardo931711123 a răspuns:

Lasa-i cas prosti nu-i ascultawinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un singur cuvant: AIURELI! Numai bine!

| Ady3835 a răspuns:

Sfarsitul luminii poate laughing

| caramelagurl33 a răspuns:

M-am documentat si am vazut ca aia care zic asta sunt sectanti.
Deci.nu.

| BOOBZen a răspuns:

Nu

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu! nu are cum sigur va veni o data sfarsitul lumi da nu mane nu te speria. (fundita daca am avut dreptate) big grinbig grin

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Da, bucură-te cât mai poți.

Îți dau un sfat prietenesc: Nu mai crede în toate vrăjelile de la tv.

| Anonymus314 a răspuns:

Da' tu, cam cati ani ai?
app, a mai venit sfarsitul lumii de vreo 4 ori asa ca.no problem, trecem si peste asta

| URK a răspuns:

Sigur ca nu...dar poate fi o scuza in caz ca faci ceva raulaughing

| мαяdυк a răspuns:

Gategoric!

| ROXANA_5279 a răspuns:

Nu luati in seama parelile astrologilor.Nu e nici un sfarsit al lumii...Astia ne agita pe noi.Nu-i bagati in seama

| ROXANA_5279 a răspuns:

Nu va mai luati dupa astia.mint.nu murim maine

| baru a răspuns:

Sall. Vom trai si vom vedea. Pana atunci, traieste fiecare clipa de parca ar fi ultima. Pa!

| Ady3835 a răspuns:

Nu mai sunt stiri la tv si trebuia sa apara ceva nou laughing! inventat asa bla bla laughing

| Cristiana_3603 a răspuns:

Nu cred ca maine este sfarsitul lumii si nici ca o sa se intample ceva important in afara faptului ca Gangnam Style o sa faca 1.000.000 de vizualizari pe Youtube, in afara de asta nu prea cred nimic.