| PuFiLiCi98 a întrebat:

Media de la liceu conteaza? De ex. media 1-8 a contat pentru media de admitere. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cr7adi a răspuns:

La facultati din tara serioase,nu conteaza de loc,gen Medicina,Drept, Academia de PoLitie, trebuie sa ai Bac-ul si dai admitere, in strainatate cred totusi ca, conteaza, nahh mai bine media decat o admitere in limba lor ca oricum nu ai trece-o si daca nu ai trece-o ei nu ar mai fi sponsoriza-ti de elevi cu mii de lire sau euro.Totul este o afacere,in afara,e drept mai bune sunt conditiile,dar si pretul pe masura, plus ca putini sunt cei care traiesc de pe urma facultatii in Anglia, franta, imigrant fiind. Sper ca te-am lamurit si nu te stresa ca in viata daca vrei sa ai bani, poti sa ii faci lejer fara sa ai media 10 la desen, muzica, etc. Funda?

4 răspunsuri:
| Ana66 a răspuns:

Da!

| NumeciudatT a răspuns:

Media 5-8 + examen/2 asa a fost la mine acum 4 ani

| MacoveiBogdanIonut a răspuns:

Nu conteaza, daca iei bac-ul poti intra la facultate daca nu, nu intri la facultate! Nu conteaza media. Funda? happy

| PeseCuta a răspuns:

Da,conteaza! Iti mareste media la admitere la facultate.