| spirt1 a întrebat:

Mi-am creat un blog.Am adaugat ce mi-a trebuit, dar am o problema.Cum pun acea casuta cu chat si pentru blogu meu.Am vazut pe multe siteuri ca aveau chat si vreau si eu.
Cel care imi zice cum imi pot adauga chat pe blogul meu are funda.happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pun un chat pe blogul meu?
intra aici si vezi cum se face pas cu pas! http://help.forumgratuit.ro/t10-cum-pui-un-chat-pe-forumul-tau Succes!

| homosapienbone a răspuns:

Si eu sunt interesata de subiect. daca afli, spui si mie te rog