| MrBlueEnergy a întrebat:

Mi-am cumparat fifa 2011 si mi l-am instalat pe laptop, dar acolo nu mergea prea bine, si asa ca mi l-am instalat si pe calculator (calculatorul este de abia reformatat) si totul a fost ok. Dar cand dau dublu-click pe el, arata la cursor ca se incarca, dar nu se intampla nimic. Ce pot sa fac? :s

Răspuns Câştigător
| ilegalnonstop a răspuns:

@shet pentru ca vad in tine un maaaaare specialist IT tin sa-ti precizes ca daca ai o placa de 512 nu iti merge nici 2010! pentru 2011 iti trebuie de 1 sau mai mare

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asteapta! ...asa e si in fifa 2010, astepti de iti sar capacele dar o ia la un moment dat! dar de ce ti l-ai cumparat pentru laptop cand iti tr joystick de xbox ca sa joci?

| ilegalnonstop a răspuns:

1 pc e prea slab( nu orcine are pc de fifa 11)
2 nu l-ai instalat corect, dar cred ca pc e vrea vechi

| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai cel putin un Dual Core de 2. 40 GhZ, 2 GB Ram si o placa de 256 MB nu o sa iti mearga fifa 11.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal asa oricum esti prost.

| ghost14 a răspuns:

@ilegalnonstop tin sa iti spun ca eu am placa de 512 si merge la maxim tot orice joc daca nu sti nu spune nimic mai bine si mie mi s-a intamplat reinstaleaza si joacate eu asa am facut