| george_3138 a întrebat:

Mi-am facut si eu cont facebook! ce se petrece pe acolo? am vazut la o prietena ca are ferma...si eu mi-as dori! vreau multe informati!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fermele.treasure isle.sunt toate jocuri.intra si tu si joaca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie sus farmville si o sa iti apara aplicatia. mai poti juca treasure isle, e cu niste insule pe care trebuie sa le sapi ca sa gasesti comori... iti faci prieteni ( ai grija ce date publici la setari ca nu stii ce violatori se ascund in spatele pc-ului), poti sa faci puzel-uri, sa ai o cafenea in care gatesti si servesti mancarea, sa ai un pet ciudat caruia ii faci casa si ii cumperi de toate si multe alte chestii. Si ferma e destul de faina, o sa vezi. ai cu ce pierde timpul.

| george_3138 explică:

PT a intra in joc?