| deny2002 a întrebat:

Mi-am instalat imvu si acum in loc de google chrome este imvu cand apas pe el apar imvu.Scriu google si dupa aia sus tot imvu imi arata.Am sters toate cu imvu dar tot nu a mers ce pot sa fac?
FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| xBebee a răspuns:

Dai la setari, si apoi dai la pagina de start, dai clik si scrii www.google.ro si GATA

Funditssaaa/

| deny2002 explică (pentru xBebee):

BaaloonaasheeDeeSapuun asta stiu dar vreau sa scap de imvu

Răspuns utilizator avertizat
| XxSaraxX a răspuns:

M-am confruntat si eu cu o astfel de problema doar ca nu cu invu ci cu ourworld...ma rog, cea mai simpla varianta este sa dezinstalezi googlechrome si sa il instalezi iarasi.
Sper sa mearga...
Iti tin pumnii!

| deny2002 explică (pentru XxSaraxX):

Sara am instalat google chrome iarasi dar nu a merssad