| rolly3342 a întrebat:

Mi-am luat recent un nokia x3-00. dupa jumatate de an s-a stricat. l-am dus la reparat, mi-au schimbat slide-ul la el(ala ce face legatura intre ecran si placa de baza)...acum iar s-a stricat.il pornesc, lumina este intermitenta de vreo 5 ori, scrie nokia si se opreste iar.va rog ajutati-ma.cine stie ce are...pls pls pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu era bun slide-ul nu stiu.Si eu am Nokia x3 si la mine s-a stricat dar dupa un an si ceva de cand il am, nu se deschide dar nu stiu de ce ma gandesc ca poate a cazut jos sau i-a intrat apa in el, cat despre problema telefonului tau nu stiu ce sa zic.happy

1 răspuns:
| rolly3342 explică:

Pai daca ii facut din plastic reciclat... poate si piesele erau tot din plastic reciclat laughing