| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat windowsul si am uitat parola la mes ce pot sa fac daca nu am pus nici raspunsuri la intrebari secrete nici e-mail alternativ

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu poti sa faci un cont fara sa pui intrebarile si un email alternativ

| trisoru a răspuns:

Vezi tinere la ce e bine sa ai cele 2 intrebari ajutatoare? id facut pe viteza la vrajeala si uita ca l-ai pierdut, nu mai poti face nimic, doar fb'u daca ti-l "sparge" careva tot prin mail iti vine parola, daca uiti la messenger e gata, bafta la amintiri happy

| pilifalexandru a răspuns:

Daca nu ti-ai facut o adresa de mail de rezerva nu ai nici o sansa sa intri in cont.