| cornel a întrebat:

Mi-am uitat parola la id.imi zice cineva cum as putea sa o aflu? concret dau funditahappy

6 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Nu ai cum s-o aflii... trebuie sa-ti fa-ti alt idhappy

| CosteaVlad a răspuns:

Intrii aici: http://edit.yahoo.com/......forgotroot
E singura modalitate...
O seară bună! :)

| Tenchiu a răspuns:

Sa incerci sa intri pe mess, o sa-ti arate ca nu e buna parola si apoi dai click pe "forget your password", raspunzi la intrebarea cateva intrebari, printre care si intrebarea si raspuns secret care le-ai pus atunci cand ti-ai facut Id-u si iti recuperezi passu. Si eu am patit odata la fel si nu mai tineam minte nimic, nici intrebarea secreta, nici raspunsul dar am scris la ghici, si ca prin minune mi-am recuperat-o, sau mi-a dat alta parola, nu mai tinb minte exact, dar stiu ca s-a terminat cu bine. Merita sa incerci si sper ca te-am ajutat macar un pic... big grin Succes!

| AlexutuDeiu a răspuns:

Intri In Messenger si dai acolo jos de tot "Forgot your password".
(Asta necesita sa stii cum ai raspuns la intrebari sau acolo cat ai pus codu postal, anul care te-ai nascut.
In final iti va aparea sa scrii parola noua si gata!

| ChRoM a răspuns:

Intrii pe yahoo. com -> la login si undeva jos sub parola iti scrie ceva de genu I forgot my password dai click si o sa iti apara sa completezi niste date care le stii doar tu de cand tsi'ai facut id'ul si gata happy

| ChRoM a răspuns:

Scuze dai sign in si dupa I can't access my account si I forgot my password big grin