| NeoBm a întrebat:

Mi-am uitat parola la mess si am uitat si ce am pus la intrebarile acelea sad... Ma poate ajuta cineva va rog am mare nevoie de acest cont.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce sa te ajute? Doar cu lecitina, poate iti aduci aminte!

| NeoBm explică (pentru neluL):

Nu imi trebuie lecitina (si contul e facut din 2009)

| neluL a răspuns (pentru NeoBm):

Conturile Yahoo! sunt dezactivate si sterse dupa douasprezece luni în care nu au fost utilizate. Un cont este considerat inactiv daca nu a fost accesat în acel interval de timp, chiar daca în perioada respectiva a primit mesaje de e-mail. Nota: Autentificarea printr-un client de e-mail, precum Microsoft Outlook, Mac Mail sau o aplicatie de pe un telefon mobil nu este considerata o autentificare valida. Trebuie sa va autentificati în contul dvs. de pe un site Web Yahoo! folosind un browser de Internet (Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome).
Odata ce contul a fost dezactivat, este imposibil ca echipa Yahoo! Mail sa extraga informatiile stocate.
Pentru informatia completa citeste Termeni si Conditii privind Serviciile YAHOO - http://info.yahoo.com/legal/ro/yahoo/utos/terms/
Bafta!