| darkhell217 a întrebat:

Mi-au disparut toate intrebariile de pe TPU, aveti idee care este problema?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ti-au disparut,stai calm.
Se lucreaza la site, sunt multe erori, astea nu sunt intrebarile tale?
http://www.TPU.ro/......-procesor/
http://www.TPU.ro/......ternitate/
http://www.TPU.ro/......-ceva-pls/
Ai 67 de intrebari,da refresh si le vei vedea si tu iarasi, au disparut doar momentan, o eroare si nimic altceva!

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot exista 2 explicatii: o defectiune a TPU ori stergerea intrebarilor din cauza nerespectarii regulilor. Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Au fost ceva probleme tehnice pe TPU.Stai liniştit, întrebările tare au reapărut.

| DrunkenRat a răspuns:

Ai 67 de intrebari cu tot cu asta, incearca sa dai un 'refresh' sau sa te loghezi mai tarziu...

| anss23 a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie!

| darkhell217 explică:

Si-a revenit.mersi tuturor

Răspuns utilizator avertizat
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Ti le-a sters adminul

| CadavrulVesel a răspuns:

E o problema happy ceva cu hardware nu prea am inteles

| Ovidiutz a răspuns:

Si mie mi-au disparut...

| aandreutsaa a răspuns:

Nu stiu ca si mie mi-a disparut toate care le am pus

| EliXirR a răspuns:

Probabil estte un BUG. Nu numai tu ai patit asta, daca te uiti in lista de intrebari, sunt multe persoane cu aceeasi problema. Deci nu trebuie sa iti faci griji. TPU este o comunitate mare si zic ca cei de sus ( nu GOD, ci aceia care au un grad mai inalt ) vor rezolva problema! funda?

| eu_9858 a răspuns:

Si mie mi.au disparut chiar acum...sad