| Sergiumazaroi a întrebat:

Mi s-a blocat digipass-ul de la cardul de la ING si nu stiu ce trebuie sa fac,nu sunt in tara sa pot merge la banca, as putea folosi alta varianta? cand deschid digipass-ul imi da pin blocat si dupa un cod, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Vezi ca ING are live chat pe site, are support prin mail, prin telefon, prin ce vrei tu.
E usor sa afli ce ai de facut.
Bafta

4 răspunsuri:
| minus273virgula15gradeCelsius a răspuns:

S-a blocat digipass-ul de la ING? Pai, pentru a se intampla asta este nevoie de tastarea gresita a codului pin, DE CINCI ORI! Spre deosebire de blocarea contului. Sigur este digipass-ul tau? N-as prea crede...

| Sergiumazaroi explică (pentru minus273virgula15gradeCelsius):

Digipasul mi s-a blocat, nu contul, am gresit codul pin la digipass.mersi oricum.

| minus273virgula15gradeCelsius a răspuns:

Apropo, poti rezolva problema in orice tara, daca este card-ul tau big grin