| alexa6808 a întrebat:

Mi se inchide des calculatorul cine stie de ce?

7 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Se incinge, mai curata-l si tu prin interior...

| SperanteSpulberate a răspuns:

Poate ca ai virusi si trebuie sa schimbi windowsul!

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Probalil ca ai virusitongue. Am patit-o si eu

| Aditzabad a răspuns:

O problema poate fi sursa de alimentare sau placa de baza. Incearca o alta sursa de alimentare de la un prieten sa ii faci proba sa vezi. Funda?big grin

| AsiSoyYo a răspuns:

Poate ca ti s-a stricat place video happy... Mi s-a intamplat si mie happy!
Poti sa ti-o schimbi costa doar 100 de lei sau chiar mai mult ...Se poate agrava
Sau poti avea virusi... Cheama pe cineva si vezi ce are!

| Dannyjj a răspuns:

Daca se inchide brusc(fara sa mai scrie shutting down), atunci este vorba de sursa, schimba sursa.

| zuzaa_7068 a răspuns:

Sursa sau procesorul sigur din astea 2 :X funda plzzhappy