| LonleyHart14 a întrebat:

Mie imi place de un baiat Caruia nu stiu daca ii place sau nu de mine cu toate ca am fost cu cel mai bun prieten al lui. Ce pot face sa i atrag atentia? Sau sa aflu daca ma place? dau funda si vot pentru cel mai ok raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

OK, scuze...incearca sa prinzi un moment sa fi singura cu el, incepe cu o discutie banala in timpul careia il fixezi din privire fara sa-l scapi din ochi, cand simti momentul potrivit spune-i adevarul, ca iti place de el si ca ai vrea sa fi cu el...ia-l de mana in acel moment. Asteapta raspunsul lui. Indiferent de raspuns, macar sti ca ai incercat, asteptand prea mult s-ar putea sa pierzi o iubire sincera.

PS: Imi cer scuze inca o data...Bafta si fi sigura pe tine!

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Ai fost,, cel mai bun prieten al lui''? sa intelegem ca esti gay? In cazul asta nu stiu ce sfat sa-ti dau...

| andrei_4094 a răspuns:

Eu zic s-o lasi balta. E urata asa cu imprumutatul prietenilor in anturaj... Gandeste-te cum s-ar simti prietenul lui cand v-ar vedea impreuna.

| MirunaB a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa vorbesti cu el.Sa vezi daca mai are rost sa te gandesti la o relatie cu el sau nu.E metoda simpla si clasicaabig grin

| LonleyHart14 explică:

Sunt fata pentru cei care cred altcevastraight face