| Andrei663 a întrebat:

Minecraft merge si pe Windows XP?
Dac da care?
link daca vreiti multumesc anticipat raspunsul corect FUNDA!

Răspuns Câştigător
| F14V a răspuns:

Da merge. Eu am avut Minecraft cracked pe win xp si pe win 7 si a mers. Dar s-ar putea ca trebuie sa faci update la placa video.

| F14V a răspuns (pentru F14V):

Uite si un link: http://www.mediafire.com/......+older.exe

| Andrei663 explică (pentru F14V):

Cum se face update?

6 răspunsuri:
| EuMasterSpunCeVrei a răspuns:

Uite eu iti zic asa merge pe xp dar daca vr 1.7.4 add la mess radu_20041 =^_^=

| roberth2015 a răspuns:

Http://www.seedpeer.me/......st%5D.html sper ca va merge. Poti incerca si pe monova dar sa dai click pe a doua imagine.

| roberth2015 a răspuns:

Http://www.seedpeer.me/......st%5D.html sa dai click pe a doua imagine.