| anonim_4396 a întrebat:

Motanel pierdut in zona Titan pe 12 martie .

Poze : http://didiglamour.blogspot.com/2012/03/motanel-pierdut- in-zona-titan-pe-12.html

"Domnul Miau s-a pierdut pe 12 Martie, in jurul orelor 22.oo, in Titan, zona Casa Diham – OMV.

Este maron tigrat, cu o pata alba (un medalion) pe piept. Este adult, mare ca dimensiuni, circa 5 kg, castrat.

Va rog, ajutati-ma sa-l gasesc!

Multumesc oricui doreste sa preia acest anunt pe blogul sau!"

Pentru informatii contactati aici : 0752406821 sau email nnonny_nico@yahoo.com rheea_rheea@yahoo.ro ?

2 răspunsuri:
| monutza90 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine,eu nu stau in Bucuresti dar imi plac la nebunie pisicile,sunt cele mai frumoase animale, odata am avut 7, mult noroc sa il gasesti

| anonim_4396 explică (pentru monutza90):

Ah nu este a mea, dar si mie imi pare rau pentru tipa respectiva, stiu cum e sa ramai fara pisica.