| Sol27 a întrebat:

Multi baieti imi spun ca sunt mataita si fitoasa

cum as putea sa ma schimb si sa nu mai fiu asasadsad?

9 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna.
pai incearca sa fii mai altfel
vorbeste mai altfel si comporta-te altfelhappy
ai incredere in tine
si incearca sa nu mai faci acele lucruri care te fac fitoasa.
sper ca te-am ajutat:*

| fif2002 a răspuns:

Pai, schimbarea vine din interior, daca vrei cu adevarat sa nu mai fi asa atunci o sa reusesti, depinde de tine

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Pur si simplu iti schimbi atitudinea... uitate la altcineva, sau la tv, i-ate dupa comportamentul altcuiva

| danteluta a răspuns:

Fii asa cum esti tu, cine te va cunoaste mai bine te va place asa cum esti; nu poti niciodata sa fii pe placul tuturor

| DUTCH a răspuns:

Renunta la culori ca rozul, rosu si alte chestii.
cat mai putin machiaj, ceva discret si sa te faca naturala.
articifial ai arata naspa, crede-ma, parerea unui baiat big grin
vorbeste cu baietii, controleaza-ti gesturile, si la scoala sa le demonstrezi tuturor ca nu esti o mataita fa tot ce poti la sport, lumea va aprecia. sa ma anunti dupa. okay?

| gogusamsung a răspuns:

De fapt "mataita si fitoasa" e un sistem de a ascunde nesiguranta. Asta zic psihologii si din ce am vazut pe la fostele prietene cam au dreptate.

Dar ai putea sa faci niste voluntariat la un centru de copii sau de batrani. Pe mine m-a schimbat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta alt gen de muzica, schimbati anturaju daca simti ca nu te potrivesti cu ei si nu esti ca ei, de obicei anturaju ii toata bubatongue cum te imbraci nu conteaza, te imbraci cum te simti tu bine, si sa stii ca nu-i musai sa te schimbi numa pentru ca multi baieti iti spun asta, cineva o sa te placa si mataita si fitoasa sau cum esti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta alt gen de muzica , schimbati anturaju daca simti ca nu te potrivesti cu ei si nu esti ca ei, deobicei anturaju ii toata bubatongue cum te imbraci nu conteaza , te imbraci cum te simti tu bine , si sa sti ca nui musai sa te schimbi numa pentru ca multi baieti iti spun asta , cineva o sa te placa si mataita si fitzoasa sau cum esti tu

| ioooooooooo a răspuns:

Hei sunt baiat sa stii ca mie imi plac fitele si chiar mult dar desigur sa fie de la cine!