| ooAndrewoo a întrebat:

Neata TPU! am si eu o intrebare legata de preturile pensiunilor din Costinesti. Scrie, cam la toate pensiunile, ca in week-end tariful e de "x" ron si in cursul acestei saptamani tariful e de "z" ron. Eu trebuie sa ajung sambata dimineata in statiune si am nedumeriri cu pretul cazarii, adica daca ajung sambata platesc pretul week-end-ului sau pretul saptamanii?

3 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Pretul week-end-ului happy.

| CorneliaC a răspuns:

Exact pretul weekend-ului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca stai doar in weekend, platesti acel pret. Dar daca stai mai multe zile platesti diferentiat. Insa, e posibil (la mai multe zile) sa te intelegi cu proprietarii pentru plata din timpul saptaminii.