| Croitoru_Ana_1991 a întrebat:

Nu de foarte mult timp sunt posesor de Samsung s-5229 black si deja am intampinat 2 probleme... 1 : fiind profilul wap dar pe care am reusit sa il rezolv.
2 : "memorie insuficienta, mai stergeti din elemente" si asta imi apare si la opera mini / jocuri / facebook, orice... Va rog daca se poate sa ma ajutati sad

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Trebuie sa faci o resetare generala (nu la setarile din fabrica).

| Croitoru_Ana_1991 explică (pentru horia2012):

Am aflat ce are telefonul... Problema este din fabrica si nu poate fii remediata...

| horia2012 a răspuns (pentru Croitoru_Ana_1991):

Bine, dar daca e in garantie nu poti sa-l schimbi?

| Croitoru_Ana_1991 explică (pentru horia2012):

Nu l-am cumparat de la magazin sad

| horia2012 a răspuns (pentru Croitoru_Ana_1991):

Aste e.Se mai intampla. Incearca sa scapi de el.