| pierduta a întrebat:

Nu este posibil cumva sa-mi gasesc mesajele din arhiva de pe mess daca acesta fusese reinstalat de mai multe ori si intre timp mesajele anterioare dispareau automat cu schimbarea messingerului?! De ex daca azi mi-am reisntalat mess-ul n-am cum sa-mi gasesc mesajele de ieri?

2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Nu

| Erika120192 a răspuns:

Buna`happy
Daca ai instalat mess'ul din nou, arhiva se v'a sterge automat.
Doar la mess 11 poti sa-ti importi arhiva (daca ai) de la versiunea precedenta pe care ai avut'o sau chiar de la acelasi mess.
Poti umbla insa in setari si sa dai sa nu se mai stearga arhiva cand dai pe singout, insa de la alt mess poti recupera arhiva doar cu mess 11 - asta doar cand a fost salvata`.
Sper ca te'am ajutat`happy