| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge Top Eleven Manager...nu se incarca, am incercat IE, Mozilla, Opera, Chrome, am dezinstalat si antivirusul, insa in zadar.Multumesc...

4 răspunsuri:
| Hitman2001 a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi windowsul sau descarca Flash Player! Findca sunt foarte multe jocuri care iti trebuie flash player...
Funda?

| adriano01 a răspuns:

Mai incearca pentru ca la inceput si mie mi-a facut la fel!

| adriano01 a răspuns:

Mai incearca, pentru ca la inceput asa mi-a facut si mie! Eu am incercat de 5-6 ori pana am reusit si cand am reusit am incetat sa-l joc pentru ca nu e asa grozav!

| Gabriel1 a răspuns (pentru adriano01):

Ce sa incerc ma...ca deja m-am saturat