| userulanului a întrebat:

Nu ma duce capul deloc. Cum sa-l fac sa se razgandeasca?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Voi nu va dati seama ca "userulanului" glumeste? este un om inteligent ca sa stitiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BrD a răspuns:

Fa teste de inteligenta. In timp, creierul o sa se obisnuiasca si o sa invete sa reactioneze.

| NoChanceForUs a răspuns:

Pune-te pe citit.

| Andrei07565486 a răspuns:

Incearca cu cateva vitamine, pastile de tinut minte, iti pune in miscare toate functiile ale creierului, si cu timpul nu mai ai nevoie sa le ei

| Bezea a răspuns:

Afla ce vrea capul asta si de ce nu vrea sa te duca unde vrei. Apoi poti sa ii faci o contraoferta, astfel reusind sa ii schimbi parerea despre tine si prin urmare o sa il faci sa se razgandeasca si o sa te duca unde vrei.