| DeMentaa a întrebat:

Nu mai imi merge butonul din dreapta a mousului intelegeti voi si vreau sa imi pun alta imagine la destok ca wallpaper sti cum pot sa fac ca nu mai pot sa dau cu mousul cum pot sa fac prin tasta cum va sa apas pe tasta sper ca ati inteles? multumesc

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Schimba mouse-ul tongue

| Andraa a răspuns:

Pai la start-> control panel->appearance and themes->change the computer's themes.
sper sa iti fie de folosbig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde ce windows ai. Dacă ai XP mergi la control panel>appearance and themes>change the desktop background şi selectezi de unde să ia imaginea pe care o vrei, după care îi dai aply şi ok. Succes!

Răspuns utilizator avertizat