| Sonia_7698 a întrebat:

Nu mai imi merge facebook-ul si imi apare chestia de mai jos, nu stiti ce are?straight face si cand isi revine ca e asa de azi dimineata...

Cont temporar indisponibil

Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Probleme de moment!

2 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Daca ai traduce ai vedea ca e o problema care va fi repede remediata.Iti spune sa incerci in cateva minute.

| raul777 a răspuns:

Pana la urma si-a revenit? si mie imi arata tot la fel de azi dimineata si inca nu s-a remediat problema