| MickeyMouse69 a întrebat:

Nu mai merge sandboxie(pentru imvu).
Adica imi apare start.exe si apoi... nimic.
Am incercat sa il dezinstalez si iar sa il downloadez, dar tot asa.
Stiti ce are sau vreun program identic? big grin

1 răspuns:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Deci, nuai alta varianta decat sa stergi sandboxie si toate fisierele lui dupa dezinstalare plus sa cauti in regedit urmele la sandboxie si sa le stergi.Dai restart si reincerci sa instalezi ultima versiune de sandboxie.Si apoi sa rulezi in sandboxie executabilul de la jocul cu pricina. Daca tot nu vrea verifica cu alta aplicatie sandboxie-ul cu pricina.Ai grija ca nu cumva jocul sa fie blocat de antivirusul instalat si la fel si sandboxie. Daca ai folosit o versiune sparta de sandboxie, de acolo ti se trage.