| avedor7 a întrebat:

Nu pot accesa emailul cu toate ca este corect si parola la fel. Va rod ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Pentru gmail exista o reactivare prin sms daca nu poti intra adica dai nr de telf si iti trimit un cod de reactivare pe yahoo de exemplu nu ai probelem decat daca ai gresit utilizatorul sau parola daca nu reusesti in yahoola netbookuri de exm iti apare obtiunea de a trece in modul clasic deci oricum da un mesaj cu servicul de mail folosit pentru a te ajuta

| BeYoU a răspuns:

Schimba browser-ul intra de pe google chrome mozzila sau opera ar trebui sa mearga
fundita?

| ellyah a răspuns:

Ar fi fost bine sa spui si ce client de email folosesti...la google se mai inatmpla dar isi revine daca incerci mai tarziu, daca nu inceraca recuperarea parolei, trebuie sa stii raspunsurile secrete pe care le-ai setat si datele contului, varsta, locatia etc