| PIKOKOKO a întrebat:

Nu stiu daca se potriveste cu categoria, dar nu exista o data exacta in care vin bursele de merit?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe la sfirsitul lunii februarie o sa vina, ca din cauza recalcularii pensiilor au dat peste cap sistemul de plăti, trebuia sa intre baniii din data de 10 ale lunii, oricum pentru alte explicatii intreaba la institutia de unde trebuie sa i ti vina banii, ei cunosc adevarata cauză a intirzîierii si tot ei stiu si pe ce dată ar trebui sa i ti intre banii.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Intotdeauna vin la sfarsitul lunii aceste burse.