| AndreeaSiAndra a întrebat:

Nu stiu de ce in ultimele 2-3 zile calculatorul se blocheaza. Am daunlata de pe yahoo un joc care facea tot la fel. Trebuie sa sterg jocul? Am virusi in calculator?

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Pai ar trebui sa scanezi computer-ul de virusi, sa faci defragmentari sau sa cureti registrii.

| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

Da cel mai bine este sa il stargi jocul e virusat

| maria a răspuns:

Ai mare grija cand iei ceva de pe net. Exista sanse foarte mari sa iti virusezi pc-ul.Asa cum iti spunea si Gaby, scaneaza-ti computerul, roaga pe cineva sa iti faca defragmentari si daca vezi ca iar ai probleme, sterge jocul si incearca sa iti cumperi ( daca este cu putinta) un anti-virus performant.Succes si multa rabdare. Daca poti, apeleaza la vreun prieten sau vecin de incredere care se pricepe la calculatoare sa te ajute.Bafta multa.