| JustmeO a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat dar acum cand intru pe TPU imi apare imaginea mai mica si nu stiu cum sa fac sa apara normal. Ce sa fac? Ms happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai trei posibilitati simple sa aduci imaginea la normal: 1. Tii apasat Ctrl si misti scroll-ul(rotita mouse-ului) in fata. 2.Tii apasat Ctrl si dai ++. 3.Intri in Vizualizare/Marime text si dai pe Normal ori pe Mareste. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| Maria02 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca daca apesi ctrl, si misti de chestia aia din mijlocul mouseului in sus va functionabig grin

| alexandru1452 a răspuns:

Dai ctrl si inverti de rotita de la maus daca ai, rotita la maus.Eu asa stiu dar daca nu merge altcumva nu stiu.