| xCatastrophe a întrebat:

Nu sunt mare expert TPU`! Asta se si vede.laughing ideea:
Din intamplare am dat peste o prietena pe trpu si cum sunt eu.uituca.Am uitat sa-i dau "add friend". Ii stiu numele exact chiar si poza dar nu stiu unde sa o caut. Am incercat la "cauta" pe site, dar nu merge!
Cum as putea da de ea? (de profilul ei, pe site)
Ps: Am intrebat`o si pe ea dar nu stie.thinking

Răspuns Câştigător
| DarkMirror a răspuns:

Intreab-o de cateva intrebari la care a raspuns si baga la site cuvintele cheie.De ex: Intrebarea [M-a parasit gagica.Ce sa fac?] Cuvinte cheie [parasit gagica fac]...te prinzi tu...

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Introduci nickname-ul ei în a doua căsuţă de căutare de aici http://www.tpu.ro/uşeri şi dai clic pe "Caută". Succes!

| dorikut a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri - Aici poți căuta (după nume) orice utilizator TPU.

B-Bye! :-h

| Chris a răspuns:

Du-te sus, la 'Comunitatea', iar de acolo, la 'Cauta'. Bafta!

| geop a răspuns:

Daca ii stii numele (presupun ca de pe TPU), scrii la "cauta" numele ei, sigur a dat raspunsuri pe TPU.

| ionutz0116 a răspuns:

Iti mai trimite ea inca o data cerere de prietenie si ii dai atunci " add friend "

| Ciufulici a răspuns:

E simplu dai la comunitate iar dupacea ii dai un search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i numele aici : http://www.tpu.ro/useri