| robi77 a întrebat:

Numarul de telefon de pe okazii.ro mai poate fi schimbat

Răspuns Câştigător
| hardy1 a răspuns:

Da se poate schimba de aici
http://www.okazii.ro/contul-meu/setari/telefon/
introduci nr nou in locul celui vechi si bagi parola. Dupa aia o sa te puna sa il comfirmi.O sa primesti instructiuni pesite.
Bafta!

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Buna robi77,

Numarul de telefon asociat contului tau de Okazii.ro, poate fi schimbat din setarile contului tau.

Te loghezi in contul tau, te duci la setari, apoi la numere de telefon, telefon mobil, dupa ce modifici numarul de telefon si scrii parola curenta a contului, apesi butonul salveza si vei primi un SMS cu un cod de validare. Acesta va trebui sa-l introduci in campul indicat, in aceeasi pagina din contul tau.

Daca intampini dificultati, te rugam sa ne contactezi pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la numarul 0374652 944 (Retea fixa Orange).

O zi buna,