| EllaBååå a întrebat:

Nume pentru hi5. Vreau si eu un nume la hi5 si il vreau mai special... va rog sa imi faceci ceva pentru numele meu... Ella.
vA ROG cele mai multe si mai frumoase primesc

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Iti pui numele si prenumele tau din buletin ce naiba? Sau vrei neaparat nick-uri de pitzi?

| mariusxd a răspuns:

@asdasdss: hi5 a ramas pentru cocalari si pitipoance cu nickurile lor cu caractere ratate asa ca...
si ca sa fiu ontopic $$ella$$

| Merry3ux a răspuns:

Hey Ella nu fi trista sau altceva si eu inca mai folosesc hi5 cateodata cand chiar nu mai am ce face pe facebook, si trebuie sa iti spun ca urasc twitter-ul! Oricum eu ti-as propune ceva de genu:
,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior,finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ, BeiiBiiiy, DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
Sau simplu numele tau! Daca vrei imi poti trimite un mesaj in care iti pot da hi5-ul meu. Sper ca ti-am fost de ajutor!