| Georgii a întrebat:

O descriere amuzanta rau despre tinee?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| BeHappy_4986 a răspuns:

Mă numesc... deh, ţin să-mi păstrez numele secret [menţionez că-s fată, nu vreau să vă faceţi păreri greşite.]. Respir, mai mult sau mai puţin util, aerul acestei planete din vara anului 1999, mai precis 5 iulie. Ca orice om, am două mâini, două picioare şi un cap. Doi ochi, două urechi, un nas şi o gură. Cel puţin aşa pare. Am ochi şateni şi păr caprui. Locuiesc într-o ţară Europeană mică, nu foarte băgată în seamă, România [frumoasă ţară, păcat că-i locuită], şi fie vorba între noi, nu prea îmi place.
Ce-mi place? Să vedem. În general sunt o fiinţă căreia nu-i plac prea multe, şi nici foarte multe persoane. Poate dacă spun ce-mi place s-ar putea să gafez şi să nu mai primesc nenorocirea aia de fundiţă >_>.
Ce NU-mi place? Loading... Error. Too much things that I don't like.
În general îmi petrec timpul făcând nimic [e mai greu decât pare], asta când nu am ce face.
În rest nu mai am nici o altă idee. Am ştiut întotdeauna că nu sunt multe de spus despre mine, dar mă gândeam că sunt mai multe de atât >_>.

5 răspunsuri:
| Genesis29 a răspuns:

Nu e dspre mine da e amuzanta: Mica, frumoasa, ciocolatie s-a dracu.

| Onutzyk a răspuns:

Poi eu sunt cea mai batausa din cls [in ambele sensuri] sh colegii ma mai folosesc sa ii batpe ceilalti, da nu ma supar big grin]

Si sunt cea care a inventat creta pe scaunul profilorbig grin

Sh sunt printre sg care au 10 la test la rom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zapacitalaughing

| georgik_8001 a răspuns:

Ploua si mama m-a trimis la cumparaturi, pe drum m-am intalnit cu gasca cea mai fitoasa din localitatea mea.Cand sa trec pe langa ea, poc jos... M-am simtit foarte prost, mai ales ca toti se radeau de mine.Si in ziua de azi prietenii imi spun "TRANTA".laughingrolling on the floor

| BeHappy_4986 a răspuns:

Europeană* cu 'e' mic. Mă scuzaţi, sunt mai ameţită la ora asta, ca şi la toate celelalte ore.