| Tsunade99 a întrebat:

O intrebare despre facebook: Stiti jocul acela barnbubby, eu am pus multi gandaci si buruieni pe plantele cuiva insa nu vreau sa observe ca eu le-am pus, si intrebarea este, el poate sa vada cine ia pus buruieni?

3 răspunsuri:
| BeautifulAngel a răspuns:

Nu poate sa vadawinking
(si eu m-am jucat pe jocul acela)
Funda?batting eyelashes

| JustDeedee a răspuns:

Poate sa vada daca doreste sa afle toate informatiile legate de ferma prin mail, daca nu. scapi usor :d

| ღClauuღ a răspuns:

Da poate sa vada daca da pe poza lui de sus din stanga va aparea acolo ca tu i`ai pus buruieni si gandacihappy (ma joc barnbuddy deci stiuhappy )