| FallingRain a întrebat:

O intrebare despre IMVU: Cum trimit bani de pe un cont pe altul? Am vazut ca se poate trimite, dar nu prea stiu cum. Apropo, se poate schimba parola? Fiindca o proasta a aflat-o si intra tot timpul si isi trimite cadouri. Va rog, deci, raspuns rapid, ca astazi cand am intrat mai aveam doar 5 bani si pot sa jor ca ieri cand l-am inchis aveam 1, 750! [Funda] LoL.

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Pentru a schimba parola intri pe pagina ta de imvu de pe net si dai aici https://secure.imvu.com/catalog/account_password.php,iar pentru a trimite credite de un cont pe altul,dai la give credits(vei vedea pe pg credits cu mai multe optiuni,earn,give, buy.) iti bagi parola ta si numele avatarului care doresti sa ii transferi credite si suma, nimic mai simplu (in caz ca nu gasesti : http://www.imvu.com/catalog/web_give_av.php pentru a trasfera credite ) :) fundita? :))

3 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Parola o schimbi de pe pagina web, ai acolo account si gasesti tu pe acolo ceva cu change ur password.
anyway eu nu stiu nimic de chestia asta sa trimiti bani de pe un cont pe altul.Stiu ca merge doar daca ai credite reale thinking

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nu ai cum să transferi bani de pe un cont pe altul dacă:
1. Nu ai credite reale, cumpărate cu cardul.
2. Nu eşti VIP.
Mai nou merge să transferi de pe yearbook în Imvu, dar e foarte nasol straight face.

| Lari_Bobi_1989 a răspuns:

MERGE DOAR CU CREDITE REALE! 1