| Jojo1997 a întrebat:

O prietena de`a mea vrea sa intre la stiinte sociale si m-a pus sa ma interesez daca poate sa intre cu media 8.80.puteti sa ma ajutati va rog :*

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Nu, nu putem să te ajutăm pentru că, depinde de liceul la care vrea să intre şi de media de admitere de anul acesta.
Atât timp cât noi nu avem aceste informaţii nu puteam da nici un ajutor!
Dacă media de anul acesta de la ştiinţe sociale de la liceul la care vrea prietena ta este mai mică de 8.80, are şanse. Dacă este mai mare, nu prea. Dacă este puţin mai mică sau puţin mai mare, atunci nu se ştie.
Depinde foarte mult de mediile celorlaţi copii. Că nu se ştie cu ce medii se completeză clasa.
Media din 2011 va fi doar orientativă.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gymy a răspuns:

Depinde la ce liceu vrea sa se duca

| Jojo1997 explică:

Orcum mersi mult si prietena mea va multumeste happy