| Dominicc a întrebat:

O sa plec curand in alt judet si o sa ajung ff de dimineata. Apoi trebuie sa ajung la un spital de acolo. Din cate am vazut pe net sambata si duminica orele de vizita incep de la 1. Cum pot face sa intru mai devreme? se poate? Chiar daca nu sunt din acelasi judet.
Si inca ceva. Ma pot interesa de acolo de la poarta de o pacienta daca este internata? de mai bine de 1 luna

sper sa ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand daca dai spaga intri si la 7 dimineata si al 2º lucru mai bine suna de pe telefon si sa aflii daca e draga ta iubita acolo asa sa nu faci drumu de pomana

| EUSIATIT a răspuns:

E bine sa nu pleci la drum pina nu esti sigur ca este acolo s au te a mintit. Fii foarte atnt ca sa nu iei Teapa. faci si drumu de pomana si apoi? oooofff dragostea asta. virtuala. bafta totusi. si poate e totul bine

| Dominicc explică:

Am sunat si nu am rezolvat nimic...

| joker50 a răspuns:

Da poti sa intrebi o pacienta dar dacu nu-ti raspunde este rea si trebuie sa te lase mai devreme caci sper sa inteleaga ca esti din alt judet.