| boborock2011 a întrebat:

Ok, deci apas pe butonul de pornire a pc-ului si porneste pentru o fractiune de secunda si apoi e mort...care sa fie cauza?

7 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

E sursa calculatorului. e pe duca. cumpara alta. ca proba: scoate curentul de la cd-rom/ dvd-rom si porneste-l

| myhaelutzza a răspuns:

Sursa de alimentare 100%

| Bellatris a răspuns:

Posibil sursa sau alimentarea.

| Daii27 a răspuns:

Daca face asa doar de vre.o 2-3 ori inseamna ca este de la curent. si eu pateam. imi mergea tv, frigider, becuri. etc dar calculatorul se oprea. mi s.a intamplat atat mie cat si intregii strazi laughing nu ai ce face thinking dar daca alta e cauza... nu stiu :d

| boborock2011 explică:

Da dar faza e ca l-am lasat 2 zile si tot la fel, nu porneste

| Feliciann a răspuns:

Vezi memoria ram aia se scoate si se curata prin frecarea iei pe hartie zonele metalice se freaca de hartie

| Ildiz a răspuns:

Mie imi face asa cand se incinge prea tare... adica ma joc de ex Tomb Raider.se incinge ft tare si dupa se opreste iar daca vreau sa il aprind in urm 5 min se stinge imd.asa cum ai precizat tu. thinking