| perceive a întrebat:

Oooooooo...de ce nu mai ninge?! e asa urat afara, parca ar fi plouat 2 zile... cine stie cand o sa mai ninga in Oradea?

6 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Prognoza arata ca nu prea curind. Vremea e in curs de incalzire, deci ploaie, si iar ploaie.

| dulshe a răspuns:

Adevarul e ca fara zapada, de craciun, nu e frumos ori si unde te-ai afla. Spiritul craciunului nil aduce zapadalove struck. Pe la noi pe aici prin piatra neamt, mai este zapada multa, si e un frigg, dar ceea ce nu-mi place e ca nu mai ninge:-s. Poate o sa ninga de craciun, cine stie. Nu stiu cand o sa ninga in Oradea, dar sper sa aveti zapada cat de curant. Pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Oradea va mai ninge pe data de 23. 01. 2010! Ai înțeles?

| DrummerDreams a răspuns:

crying nu stiu cand i sa ninga.sadsi eu is din oradea si imi doresc atat de mult sa ninga:X. dar poate ca pe la sfarsitul saptamanii o sa fulguiasca big grin aici in oradea ii cam rau deoarece noii avem apa termala si avem vulcan. asa ca aici in oradea ii mai cald decat in alte parti ale romaniei...
Dar sunt sigura ca si la noii o sa ninga.