| carminaburana43 a întrebat:

Pana la ce virsta exista cursuri de asistenti medicali sau infirmieri? Si cam cit dureaza si cit costa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricand, nu sfidand ridicolul bineinteles, poti face oricand cursurile, salariile depind de institutiile pentru care optezi, la infirmieri idem, Curs gratuit pentru asistenti medicali care se va desfsora in Timisoara si in Italia. Costuri de cazare in timpul cursului si deplasare in Italia sunt suportate de organizatori cursului. Cursul va pregati pentru a efectua munca de asistent medical in Italia. Avem 50 de posturi garantati in structure sanitare de renume. Pentru info 0356-437663, 0748161363, gloria.defilippis@yahoo.it.