| Suprbun a întrebat:

Pareri despre printarea tricourilor? Niste detalii eventual?

Răspuns Câştigător
| Saltbae a răspuns:

Depinde de ceea ce vrei, sunt firme care personalizează tricouri in număr mare (50 buc., 100 buc. etc) la un preț foarte mic. Acestea se găsesc ușor pe Google, tu trebuie sa le dai modelul pe care îl vrei printat (de obicei ca fișier JPEG sau PNG) și detalii despre pozitionarea acestuia pe tricou. Firma îți da detalii despre modul de printare/personalizare a produsului (poate fi cusut, lipit sau printată culoarea direct in material), iar tu efectuezi sau nu o comanda. In cazul in care vrei un tricou sau doua, pentru distracție, poți apela la Ruvix.ro. Vei proceda la fel cu modelul, aceștia îți vor trimite pe email o imagine cu tricoul creat de tine, iar tu plasezi comanda. Ruvix au tricouri de calitate, la fel și imprimeul și serviciile. Metoda lor de imprimare pentru tricouri este Imprimarea direct in material a culorilor, ceea ce da tricourilor un plus de calitate.

1 răspuns:
| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Pai poti sa te duci intr-un mall si acolo o sa gasesti stand de personalizat tricouri succes funda?